Yatırım tavsiyesi değildir. Tüm rakamlar TEFAS'ın halka açık verisinden üretilmiştir; kararların sorumluluğu sana aittir.
Hisseler/BANKALATILIM TL
BANKALATILIM TL logo

BANKALATILIM TL

TL Borsası
Katılım Hesabı (Bankalatılım TL)

Fiyat Grafiği

Yükleniyor…
BANKALATILIM TL hakkında

Katılım Hesabı (Bankalatılım TL) (BANKALATILIM TL), TL Borsası borsasında işlem gören bir hisse senedidir.

Bu özet, hisseye dair kamuya açık verilerden (KAP, aracı kurum raporları, TEFAS fon portföyleri) otomatik derlenir ve yalnızca bilgilendirme amaçlıdır; yatırım tavsiyesi değildir. Bir hissenin bir fon için ne anlama geldiğini Risk-Getiri Rehberi’nde okuyabilirsin.

03Bizim açımız

Fon sahipliği

TEFAS fonları bu hisseyi nasıl tutuyor?

Fon Akışı· BANKALATILIM TL bir TEFAS portföyü olarak
BANKALATILIM TL logo
BANKALATILIM TL
Tutan Fon
1
Toplam Değer
56,8 milyon ₺
Ort. Ağırlık
%6,13
Maks. Ağırlık
%6,13
04En Çok Tutan Fonlar

BANKALATILIM TL'i portföye katmış 1 fon

Ağırlığa göre sıralı · son raporlanan ay

Fon ağırlığı: hissenin, fonun portföyündeki ağırlığı (en yoğun fon üstte).